FURNITURE / Tables / Serving table 14624052
nr 1462 4052
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Teak, Övre hyllplan med skjutbar skiva och fällbar klaff, hjul, 1950/60-tal, length: 70 cm+ 30 cm. Width: 42cm. Height: 61cm, wear, stains.
SERVING TABLE, Teak, Övre hyllplan med skjutbar skiva och fällbar klaff, hjul, 1950/60-tal, Bredd: 70 cm+ 30 cm. Djup: 42cm. Höjd: 61cm
Condition: slitage, fläckar
Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.
1000
SEK 1400
Monday April 25 2022
at 18:51:09
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr